Atgal į naujienas

„Columbus“ įsigijo nuomos ir lizingo valdymo sprendimų kompaniją

2018 sausio 9

„Columbus“ įsigijo „HiGH Software“ – įrangos nuomos ir lizingo valdymo sprendimų rinkos lyderį. Tokiu būdu „Columbus“ sustiprino savo poziciją gamybos ir paslaugų industrijose, kuriose plačiai naudojama įrangos nuoma ir lizingas.

Kopenhaga, 2018-01-02: Šiandien „Columbus“ (OMX: COLUM) sudarė įsigijimo sutartį su olandiška bendrove „HiGH Software“, kuri užima lyderio poziciją įrangos nuomos ir lizingo valdymo sprendimų rinkoje. Šis „HiGH Software“ įsigijimas yra strateginis žingsnis, kuris leis „Columbus“ toliau vystyti inovatyvius produktus ir plėstis augančioje įrangos nuomos ir lizingo rinkoje.

Tokių „HiGH Software“ sprendimų kaip „DynaRent“ ir „DynaLease“ įsisavinimas leis dar labiau augti ir taip dideliam „Columbus“ verslo sprendimų paketui, skirtam gamybos, maisto ir paslaugų industrijoms. O tai visiškai atitinka „Columbus“ siekį tiekti sprendimus, padedančius įmonėms įgyvendinti skaitmeninę verslo transformaciją.

„Mes matome, kaip mūsų klientai panaudoja inovacijas ir diferencijuoja savo veiklą siūlydami savo įrangą kaip paslaugą. Įsigydami „HiGH Software“ galėsime pasiūlyti klientams išsamų sprendimų paketą, skirtą lizingo ir nuomos valdymui”, sako „Columbus“ CEO ir Prezidentas, Thomas Honoré.

„HiGH Software“, kurioje dirba 55 itin gabūs darbuotojai, vysto ir tiekia visapusiškus sprendimus kompanijoms, kuriose svarbią vietą užima nuomos, lizingo, transporto ir įrangos panaudojimas.

„2001-aisiais, Mes įsteigėme „HGH“ ir „HiGH Software“ kartu su Ben Brouwer ir Bert de Wild. Mes visi labai džiaugiamės šia galimybe mūsų verslui augti kaip „Columbus“ grupės daliai ir tokiu būdu padėti didesniam būriui klientų transformuoti jų verslus. Mes esame sukaupę dešimtmečius patirties lizingo ir nuomos srityse, kuri bus itin naudinga siekiant „Columbus“ užsibrėžtų tikslų.” sakė Arthur de Leeuw, „HiGH Software“ vykdantysis direktorius.

Bert de Wild, vienas iš „HGH“ ir „HiGH Software“ įkūrėjų, prideda: „Kartu su „Columbus“, mes galime padėti savo klientams realizuoti skaitmeninės transformacijos siekius, naudojant Microsoft Dynamics 365. Prisijungus prie „Columbus“, „HGH“ kartu su visais darbuotojais galės įgyvendinti savo tarptautinius siekius.”


Nuo įkūrimo 2001 metais, kompanija rodė puikius rezultatus, įskaitant ir daug apdovanojimų pelniusį sprendimų paketą „DynaRent“, kuris yra vienas inovatyviausių sprendimų nuomos ir lizingo valdymui.

 
Šis sandoris įsigaliojo nuo 2018-01-01.

 

Apie „HGH“ ir „HIGH Software“
Įkurtos 2001 metais, „HGH“ ir „HiGH Software“ aptarnauja platų spektrą industrijų, kuriose didelę reikšmę turi naudojama įranga. Kompanijos tikslas – visapusiškai atitikti šių bendrovių nuomos, lizingo ir paslaugų poreikius, ir to siekiama glaudžiai bendradarbiaujant su industrijų lyderiais ir klientais visame pasaulyje. Mūsų komandos sujungia programinės įrangos vystymo patirtį, skirtingų industrijų išmanymą ir daugelio metų patirtį dirbant su „Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations“ (Enterprsie Edition). Kartu su daug apdovanojimų pelniusiu „DynaRent“ sprendimų paketu, mūsų komandos ir partneriai įmonėms teikia konsultavimo ir veiklos tobulinimo paslaugas.

https://www.highsoftware.com/

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis:

Komunikacijos direktorė
Tine Rasmussen
tra@columbusglobal.com 
+45 29 69 06 77

Kategorijos Korporatyvinis

Susijusios naujienos

„Columbus“ ir „iStone“ susijungia, bei tampa rinkos lyderiu Šiaurės Europoje

Sulaukus visų 238 „iStone“ akcininkų palaikymo (atstovaujančių 100% akcinio kapitalo), „Columbus” įsigijo „iStone“. „Columbus“ tokiu būdu žengia į Švedijos rinką ir tuo pačiu metu užima e-komercijos lyderio poziciją Šiaurės Europoje.

Kategorijos Korporatyvinis